• İzmir / Tire
  • Hürriyet Mh. Mahmut Işık Cd. No 3
  • 0(232) 512 70 81
  • info@egebatiasansor.com.tr

Hakkımızda

Ege Batı Asansör

Hakkımızda

2002 yılında kurulmuş olan firmamız Ege Batı Asansör yenilikçi vizyonu ve taşıdığı misyon ile her zaman çalışmalarını bu paralelde geliştirerek performans seviyesini kısa süre içerisinde yükselterek asansör sektöründe önemli bir yere gelmiştir.

Firmamız ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi çerçevesinde Kalite Yönetimi Sistemini hayata geçirip ve CE işaretlemesi Modül H belgesini alarak Avrupa güvenlik normlarına uygun asansör imalatı ve montajı yapmaya başlamıştır.

Ege Batı Asansör, asansör sektöründe 10 yıl hizmet vermiş, ISO 9001-2008, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ve Garanti Belgesi gibi tüm asansör sertifikalarına sahip bir firmadır. Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan Ege Batı Asansör, çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır. İşlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz yerine getiren, asansör kalite standardını daima yüksek tutan, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip eden ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan Ege Batı Asansör, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti verebilmek için kendini her konuda geliştirmeye devam etmektedir. Elektrikli asansör, hidrolik asansör, yük asansörü, panoromik asansör, engelli asansörü, monşarj asansörü, yatay asansör, sedye asansörü, yürüyen merdiven ve tüm asansör sistemlerinin kurulumlarını asansör servis hizmetleri dahil olmak üzere konusunda tam profesyonel asansör çözümleri sunmaktadır.

Misyon edindiği kalite ve güven standardı ile, projelendirme, üretim, montaj ve satış sonrası hizmet kalitesiyle,büyük başarılara imza atmaya devam edecektir.

Duymuş olduğunuz güven, vermiş olduğunuz destek doğru yolda olduğumuzun kanıtıdır.


0+

Tamamlanmış Asansör

0

Yıllık Tecrübe

0+

Uzman Çalışan

0+

Mutlu Müşteri

İletişim

Ücretsiz Danışma

Tüm ürün ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiklerinizi bize iletin, müşteri yetkililerimiz cevaplamaktan mutluluk duyacaktır.
Bizi Arayın
0(232) 512 70 81

Bize Mesaj Yazın